SUP Eesti Meistrivõistlused 2013

Bookmark and Share

‹‹ Tagasi

SL13.png

 

Surfilaager 2013 Neli palavat suvepäeva Lemmerannas.

Korraldajatele suur respect, hästi organiseeritud ürituse eest!  Suur töö oli tehtud!

Usun, et igaüks kaifis laagrit omamoodi, kõik päevad olid päikese paistelised ning tuult jätkus ka. Igapäev võistlused, kontserdid, peod hommikuni, ranna poekesed, kino. Lemmeranna ise kohana oli lahe- suured parklad, ning telkijatele võimalus ennast hästi tunda lausa mere kaldal, mändide vahel. 

Ning pealekauba viidi läbi ka SUP Eesti Meistivõistlused!

Meie jaoks oli see peamine põhjus, et tulla surfilaagrisse.  Minutitki mõtlemata pakisime asjad ning asusime teele, sellist võimalust ei tasunud mööda minna lasta.

Võistlus toimus kahes etapis- maraton ning sprint. Võitjad selgusid kahe distantsi punktide  üldarvestuses.

Reedel viidi läbi maraton, meestele 5km ning naistele 3.5km. Tingimused olid enamvähem - nõrk tuul ning väike chop. Meeste võistluses ei toimunud suuri muutusi, esikohta hoidis stabiilselt Erno Kaasik (Team Extreme).

Naiste esikoha võitlus oli pingsam. Betti (Team Extreme) sõitis tavalise lainelauaga hoides liidri positsiooni vaatamata sellele, et Katrin (TSK) sõitis Race lauga, mis oma parameetritel peaks liikuma kiiremini. Iga poi juurde jõudsid neiud peaaegu üheaegselt, kuid Katrinile oli race lauda pöörata palju raskem, siin ka kaotas ta palju aega.

Lõpuks saime teise koha, mis pole sugugi halb. Oh, treenida tuleb veel palju!

Laupäeval toimus teine võistlusetapp - sprint( lühike distants, poi pöördega). Raske on anda edasi neid emotsioone, mida kogesid nii vaatajad kui ka võistlejad ise. Spirndis mängis tähtsat rolli stardi kiirus. Selline distants on kindlasti tugevatele sportlastele.  Start toimus kaldalt, edasi tuli joosta oma laua juurde ning lauaga joosta juba mööda vett piisava sügavuseni, et saaks laua vette panna uime kahjustamata. Ja nii kolm starti vaatajate rõõmuks. Pärast selliseid võistlusi otsustas vist igaüks enda jaoks kas ta on stayer või sprinter.

Nii mööduski siis rõõmsalt esimene  SUP Eesti meistrivõistlus. Korraldus ei olnud küll ideaalne, info nappus ning ei saand ka ilma vaidlusteta, kuid lõpuks kõik ikkagi toimis.

Hinge jäi palju emotsioone ning mälestusi ja mis peamine, SUP Eestis  pole enam lihtsalt fun vaid sport!

Rohkem infot  http://purjelaualiit.ee/?p=6931

 

Bookmark and Share
   

RSS
Nimi:
Tekst:
:D :) :( :O :? 8) :x :P :oops: :cry: :kiss: :wink: :!: :| 
 
Tulemus:
  
Ülesse
2008 © Copyright TallinnaSurfiklubi.
All rights reserved.
Tel: +372 5341 0428 mail: info@tallinnasurfiklubi.ee
Pane kinni
Reklaami ruum
Tuuleinfo
Lohed ja lauad:
spleene