Kite trip Rohuküla—Heltermaa 2008

Bookmark and Share

‹‹ Вернуться

 

Kõik me unistame millestki, seades endale ülesandeid ja eesmärke. Kuid kõige huvitavam hakkab siis kui saavad kokku inimesed, kelle tunded ja soovid ühtivad, just siis toimubki kõige huvitavam olukord. See viib me elu edasi. Imre pakkus välja variandi, et sõita lohedega mandrilt Hiiumaale. Arne toetas seda mõtet ning otsustati esimesel võimalusel see asi ära teha. Niisiis, mis on selleks vajalik?

  1. Stardi paik Rohuküla (tuul põhja või lõuna).
  2. Päästmine- selleks helista Haapsalu piirivalvesse. Nende sõnul leitakse meid 45 min jooksul.

Nüüd siis plaan…

Imre ja Arne stardivad Rohukülas. Mina sõidan praamiga ja teen fotoreportaazi. Heltermaal võtab meid vastu Sander (Imre sõber). Lihtsalt super plaan, lisame veel kuldse reegli ekstreemtripide jaoks.

Merel teineteist mitte hätta jätta

Esmaspäeval  25 augustil hommikul. Ja! Meie surfielu oleks väga igav kui windguru näitaks hommikul seda mida näitas õhtul. Me oleme stardis. Tuul on 1-5 m/s ja off-shore.  14:00 me ikkagi otsustasime startida lootes, et merel on tuul tugevam. Lohed tõstsime tuuletsoonist (russkii start).  Ja 200 m rannast eemal saime kätte tuule kiiruseks 6-7 m/s. Niikaua kui ma aitasin poisse, jäin praamist maha. Pidin ootama 2.5 h. Muidugi  kurvastasin ma  väga, kuna nägin binoklist kuidas Imre ootab minu praami Rukkirahu saarel. Neljakümne minuti pärast  rõõmustav kõne Arnelt: „Ma olen Heltermaal! Kõik on korras!“. Küsimusele, kus on Imre sain vastuseks: „Ei tea“. Veel 15 min pärast teatas Arne, et kõik on korras ja nad on Heltermaal. Kurat võtaks, Arne, kuhu jäi kuldreegel ja esialgne plaan.

Poisid võtsid vastu mu praami Heltermaal trikitades. Sõitsid praami juures nagu pätid. Laevameeskond sai kiiresti aru kelle jaoks poisid pingutavad  ja muidugi saime hoitause, et ei teeks seda enam.

Eesmärk sai täidetud. Rohuküla—Heltermaa distants 23 km läbitud. Elu läheb edasi.

Bookmark and Share
       

RSS
Имя:
Текст:
:D :) :( :O :? 8) :x :P :oops: :cry: :kiss: :wink: :!: :| 
 
Ответ:
  
Наверх
2008 © Copyright TallinnaSurfiklubi.
All rights reserved.
Tel: +372 5341 0428 mail: info@tallinnasurfiklubi.ee
Закрыть
Reklaami ruum
Tuuleinfo
Кайты и доски:
spleene