Lohe viirus

Bookmark and Share

‹‹ Вернуться

19.jpg

Ettevaatust! Nakkav! Lohe viirus!
Hoiatus tervetele inimestele

Riski grupid

Enamasti on need inimesed, kes juba kannatavad adrenaliini viiruse all.(windsurf, snowboard, mäesuusad, langevari jne). Kuid mitte sportlikud isikud on samuti ohustatud, kuigi võimalus on väiksem. Viirus on sama ohtlik nii meestele kui naistele, kui immuunsussüsteem on nõrk siis nakatumine on garanteeritud.

Nakatumine

Nakatuda võib astudes kontakti kitesurfaritega. Mõnikord on võimalik nakatuda ka vaadates filme või videosid kitesurfingust. On võimalik nakatuda ka hoides distantsi.

Sümptomid

Kõige suurem ja tähtsam: haiglaslik sära silmis, kui jutt käib tuulest. Haigestunud inimesed räägivad harva millestki muust kui lohest, tuulest ja merest.

Haiguse kulgemisel on kaks vormi:

  1. Aeglaselt tiksuv protsess (surfamine võimalusel)
  2. Progressiivne protsess (kitesurf on teie elu)

Progressiivse protsessi sümptomid:

  1. Te ei saa elada tuuleta, viirus sööb teie närve
  2. Te ei saa rahulikut töötada, vaadates aknast kas puud kõiguvad. Kui kõiguvad siis mõõdate silma järgi tuule kiirust ning töötate välja plaani, kuidas põgeneda töölt.
  3. Kodused märkavad teie närvilisust. Kui ilmuvad välja tähtsad tegemised tuulisel päeval (lastega jalutuskäigud, visiit ema juurde jne), muutute äärmiselt närviliseks ja ärrituvaks.
  4. Kui varem sõites puhkusele mere äärde valisite hea hotelli, siis pärast nakatumist teid ei huvita üldse tingimused hotellis, tähtis on, et tuul puhuks.
  5. Otsite paindliku töögraafikuga tööd, et saaks rohkem aega veeta surfates.

Ravi

Haigus on praktiliselt ravimatu. Algstaadiumil võivad perekondlikud või finantsilised probleemid peatada haiguse protsessi. Äärmisel juhul raskete traumade saamine. Kuid üldjuhul haavade paranemisel tung surfamise vastu taastub.

MITTE MINGIL JUHUL ÄRGE VAADATKE KITE VIDEOSID!
ÄRGE SÕITKE PUHKAMA SINNA, KUS SURFATAKSE!
MITTE MINGIL JUHUL ÄRGE PROOVIGE HOIDA KÄES LOHET!

TÄHELEPANU! ÄRGE SISENEGE NETI LEHEKÜLGEDELE, KUS ON INFORMATSIOONI LOHEDEST VÕI SEDA ENAM FOORUMID. SEAL SUHTLEVAD OMAVAHEL TUHANDED HAIGED INIMESED!Rimma 05.11.07. a.

Bookmark and Share

RSS
Имя:
Текст:
:D :) :( :O :? 8) :x :P :oops: :cry: :kiss: :wink: :!: :| 
 
Ответ:
  
Наверх
2008 © Copyright TallinnaSurfiklubi.
All rights reserved.
Tel: +372 5341 0428 mail: info@tallinnasurfiklubi.ee
Закрыть
Reklaami ruum
Tuuleinfo
Кайты и доски:
spleene