Stroomi päev 2008

Bookmark and Share

‹‹ Вернуться

26.aprillil korraldasime Stroomi rannas väikese laupäevaku, et surfiala suvehooajaks puhtaks ja korda teha. Tegemist oli juba traditsioonilise üritusega, sest randa sai koristatud ka eelmisel aastal. Täpselt ei mäletagi, kes antud idee esimest korda välja hõikas, kuid nö initsiaatoriks-eestvedajaks juhtusin 2008 kogemata kombel mina. Ega mingit korraldamistööd ju tegelikult teha polnud vajagi, tuli lihtsalt kitezone foorumis kuupäev välja hüüda ning inimesed tulidki kohale, paljudel ka kindad ja prügikotid endal kaasa võetud.

Surfareid ning muidu tublisid tegelasi kogunes umbes 30 ringis ja enamus neist kuulusid Tallinna Surfiklubisse. Kuna kõik samas rannas sageli sõitmas käivad ja üksteist hästi teavad, möödus prahi kottidesse ajamine kiiresti ning lõbusas meeleolus. Tempot ajendas tõstma ka üha tugevnev tuul, mis vastupidiselt prognoosile otse lahte sisse puhus. Päike paistis, ja oli vist selle kevade kõige soojem päev. Mäletan kui palju eelmisel aastal igasugu sodi kottidesse sai topitud ning ega sel aasta prahti vähem ei olnud.

Paneb imestama, miks inimesed oma poolt tekitatud rämpsu süüdimatult vedelema jätavad või kõrkjatesse-põõsastesse peidavad, jäätisepaberid liiva alla kaevavad ning pudelid puruks peksavad. Reostavad ju need läbustajad sedasama randa, kuhu järgmisel suvel tagasi tullakse. Enda järel koristamine on niivõrd elementaarne, et ka kõige suurem põmmpea sellest aru peaks saama.

Kambakesi oli meil umbes tunniga möödunud suvine sodi kotis ning võis lohed rõõmuga täis pumbata. Mis võiks olla surfarile parim palk pärast tehtud tööd? Loomulikult hea tuul ning seda ilmataat ka meile kinkis. Super!

Tänud kõigile laupäevakulistele ning fotograafidele, kes sündmuse ka järgnevatele põlvedele jäädvustasid.


26.aprill 2008.a.
Kalev

Bookmark and Share
     

RSS
Имя:
Текст:
:D :) :( :O :? 8) :x :P :oops: :cry: :kiss: :wink: :!: :| 
 
Ответ:
  
Наверх
2008 © Copyright TallinnaSurfiklubi.
All rights reserved.
Tel: +372 5341 0428 mail: info@tallinnasurfiklubi.ee
Закрыть
Reklaami ruum
Tuuleinfo
Кайты и доски:
spleene